روان‌درمانی آنلاین

روان‌درمانی آنلاین

به نظر می­رسد روان­درمانی هم مانند سایر ارتباطات بین­فردی باشد که مکالمه برقرار می­شود تا افراد بتوانند همدیگر را درک کنند، اهداف و نظرات را متوجه شوند و عملشان را بر اساس آن تنظیم کنند. روان­درمانی در عین حالی که ویژگی­های رابطه و مکالمه بین­فردی را دارد، تفاوتی نیز با سایر روابط انسانی دارد. وجه تمایز روان­درمانی با سایر ارتباطات، در این است که درمانگر و مراجع در پی کاهش رنج مراجع هستند. این مسیر بایستی در شرایطی طی شود که در نهایت به اثربخشی منجر شود.

روان­درمانی صرفاً یک فعالیت تخصصی که توسط متخصص حرفه­ای انجام می­شود نیست. این مهم در بستر یک رابطه صورت می‌گیرد. رابطه‌ای که در آن هر دو نفر سعی در فهم مشکلات، راه به جایی می‌یابند که در آن هر دو بتوانند بدون سد و پوشش، خود واقعی را ببینند. پذیرش خود واقعی کمک می‌کند تا بتوانیم آن‌چه را که عذاب آور است بشناسیم و در نهایت، زندگی راحت‌تری را انتخاب کنیم. این‌بار با کمک یک همراه متخصص که ما را در پیدا کردن راهکار منحصربفرد ما جهت کاهش رنج یاری می‌دهد.

روان درمانی آنلاین چیست؟

تصور کنید با هر دستگاهی که با آن می‌توانید ارتباط تصویری برقرار کنید، جلسه درمانی داشته باشید. این جلسه بدین صورت است که درمانگر را می‌بینید. او نیز نیاز دارد تا با شما به صورت چهره به چهره ارتباط برقرار کند. این رابطه از رابطه حضوری کم ندارد، چون در اتاق درمان هم به همین نحو است. شما با یک فاصله فیزیکی با درمانگرتان در اتاق نشسته‌اید و با یکدیگر صحبت می‌کنید.

روان‌درمانی آنلاین در روانپادکست

تیم متخصص روانپادکست، از درمانگران گرایش‌های مختلف تشکیل شده‌اند. وجه مشترک درمانگران روانپادکست در این است که همگی در حوزه تخصصی خود آموزش دیده‌اند. همچنین تمامی درمانگران روانپادکست تحت نظارت کار می‌کنند. به علاوه شرایط گفته شده، شرایط دیگری نیز مد نظر قرار گرفته شده تا بتوان بهترین خدمات را در راستای درمان روان‌شناسی به مخاطبان ارائه داد.

  • در حد چند جمله بگو برای چه مشکلی همراهی میخوای؟

 

فهرست